Правила прийому дітей до 1-го класу

Шановні батьки!

З 01 квітня розпочинається прийом учнів до перших класів навчальних закладів Святошинського району на 2014-2015 навчальний рік.

Маленьких першокласників чекають 19 середніх загальноосвітніх шкіл, 12 спеціалізованих шкіл, 4 гімназій, 1 ліцей,5 навчально-виховних комплексів.

Районне управління освіти знайомить батьків майбутніх першокласників з основними правилами прийому до 1-х класів.

Правила прийому дітей до 1-го класу

1. До першого класу загальноосвітніх навчальних закладів приймаються діти, як правило, з 6 років.

2.Прийом дітей до загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних комплексів здійснюється без проведення вступних випробувань, тестувань, співбесід, іспитів з перевірки їх знань з навчальних предметів, відповідно до території обслуговування. Діти, які територіально не обслуговуються навчальним закладом, можуть бути зараховані до нього при наявності вільних місць.

3.Для зарахування дитини до 1 класу батькам, або особам, які їх замінюють, подаються документи:

  • Заява батьків, або осіб, які їх замінюють.
  • Копія свідоцтва про народження.
  • Медична картка дитини встановленого зразка.
  • Психолого-педагогічна картка розвитку дитини (за згодою батьків).

4.Вимагати від батьків будь-які інші довідки, зокрема, з місця роботи, про заробітну плату тощо, а також збирати грошові внески, як умова зарахування до закладу,категорично забороняється.

5. Забезпечується першочерговий прийом до 1 класів дітей, які постійно проживають на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування або мають старших сестер і братів, які навчаються у даному закладі.

6. До спеціалізованих шкіл прийом проводиться відповідно Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 за №389;

7. До ліцеїв і гімназій, до складу яких входить початкова школа, зарахування здійснюєтьсяна безконкурсній основі.

У кожному освітньому закладі з 01 березня 2014 року розташований інформаційний стенд, з якого ви довідаєтесь про правила прийому, графік прийому документів, мікрорайон обслуговування,склад приймальної комісії (при спеціалізованих школах).

Контактні телефони управління освіти:

Кiлькiсть переглядiв: 134

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.