Центр оцінювання якості освіти випустив рекомендації, на що потрібно зважати, готуючись до зовнішнього незалежного оцінювання.

Рекомендації опублікованіна сайті центру.

У розділі “Предмети ЗНО” на сайті центрурозміщено актуальні характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та програми зовнішнього незалежного оцінювання.

“У характеристиці сертифікаційної роботи з певного навчального предмета зазначено структуру тесту, кількість та типи завдань, наведено схему нарахування тестових балів і кількість балів, які можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту. Також у характеристиці зазначено час, відведений на виконання тесту“,– йдеться у повідомленні.

У центрі наголошують, що детальне ознайомлення з характеристиками сертифікаційної роботи допоможе раціонально розподілити час для написання тесту та виробити власну стратегію виконання завдань.

“Критерії оцінювання завдання з розгорнутою відповіддюмістять розширену інформацію про нарахування балів за виконання завдань за певним критерієм. Наприклад, після ознайомлення з критеріями оцінювання власного висловлення з української мови учасник тестування буде знати,з яких частин має складатися власне висловлення та наявність яких помилок призведе до зменшення кількості тестових балів під час оцінювання цього завдання“,–пояснюють у центрі.

Окрім того, фахівці центру ведуть щотижневу рубрику“Готуючись до ЗНО”на FB-сторінці.

Також можна переглянути“Офіційний звіт про проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році”, аби більше дізнатись про тестові завдання.

Нагадаємо, вумовах вступу на 2018 рік збереглися всікоефіцієнти та додаткові бали. Ащоб вступити до вишів на медичні спеціальності, тепер абітурієнтам потрібнонабрати не менше 150 балів з кожного предметуна зовнішньому незалежному оцінюванні.

Такожвжевизначені дати проведення ЗНО у 2018 році.

Кiлькiсть переглядiв: 118

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.